Ви тут:
Суспільство Україна 

Комітет ВР підтримав законопроєкт про заборону акустичного насильства у транспорті

Парламентський комітет з питань транспорту й інфраструктури підтримав законопроєкт про заборону акустичного насильства у громадському транспорті.

Про це повідомив народний депутат Володимир В’ятрович.

“Це проєкт, ініційований громадськістю, який ми – 15 депутатів різних фракцій – внесли, щоб захистити пасажирів від нав’язливої музики. Якщо закон проголосують на пленарному засіданні, українці зможуть, як у всьому цивілізованому світі, їхати в тиші або слухати музику чи звук фільмів через навушники”.

Нагадаємо, у січні цього ркоу низка українських громадських організацій, серед яких Рух добровольців “Простір свободи”, Громадянський рух “Відсіч”, Ініціатива “Дріжджі”, Портал мовної політики, Інформаційний центр “Майдан-моніторинг”, Кримський центр ділового та культурного співробітництва “Український дім” та ін. виступили із заявою припинити акустичне насильство у транспорті.

Поштовхом стали дії водія автобусу, який відмовився вимкнути піратську трансляцію російського фільму на вимогу дівчат, що захищають нашу незалежність на Донбасі і їхали з похорону загиблого воїна.

поширити новину: