Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Хорольський інклюзивно-ресурсний центр розширює спектр послуг

Голова Хорольської РДА Роман Гловацький провів нараду стосовно розширення спектру послуг КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».

За інформацією ортопедо-травматологічної служби Хорольського району понад 180 дітей потребують проведення лікувальної фізкультури у зв’язку з порушенням опорно-рухового апарату та близько 100 дітей мають аналогічну потребу після отриманих травм.

На даний момент батьки цієї категорії діток звертаються за допомогою до фахівців в Полтаву, Лубни, Миргород, сплачуючи при цьому дороговартісні процедури. Проте, на сьогодні Хорольський інклюзивно-ресурсний центр вийшов на можливості надавати корекційно-розвиткові послуги для діток з порушенням опорно-рухового апарату. В установі працює вчитель з лікувальної фізкультури.

Також, найближчим часом Хорольський інклюзивно-ресурсний центр очікує на оновлення матеріальної бази. Завдяки реалізації проєкту «Облаштування кабінету реабілітації та ігрового майданчика», що отримав перемогу в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, буде встановлено комплект спеціалізованого обладнання для проведення вправ лікувально-профілактичної фізичної культури.

В ході наради було узгоджено організаційні питання щодо проведення занять та формування відповідних груп дітей.

Для отримання дитиною відповідних корекційних послуг батькам необхідно надати письмову заяву на ім’я директора Хорольського інклюзивно-ресурсного центру.

поширити новину: