Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Хабар у $6 млн: ВАКС заарештував заступника голови київської податкової

15 червня Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту для першого заступника начальника ГУ Державної податкової служби в Києві Миколи Ільяшенка з правом застави у 84 млн грн.

Про це повідомляє Espreso.tv.

“Слідча суддя постановила: клопотання прокуратури задовольнити частково, застосувати до підозрюваного Ільяшенка Миколи Вікторовича запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 днів із дня фактичного утримання, тобто до 10 серпня 2020 року. Визначити підозрюваному заставу в 40 тис. розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 84,08 млн грн”, – зачитала рішення суддя Віра Михайленко.

Ільяшенко є фігурантом справи про рекордний хабар керівництву НАБУ та САП у розмірі $6 млн.

14 червня Вищий антикорупційний суд взяв під варту одного із затриманих у справі про спробу надання хабаря у $6 млн керівникам САП та НАБУ та призначив йому заставу в 40 млн грн.

“Того ж дня першого заступника начальника управління податкової служби у Києві Миколу Ільяшенка відсторонили від виконання обов’язків через підозру у спробі дати хабар у $6 млн керівникам САП та НАБУ”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: