Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Катерина Рижеченко відвідала будинок сімейного типу в Градизьку

У Градизьку заступник голови Полтавській ОДА Катерина Рижеченко відвідала  будинок сімейного типу.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Дитячий будинок функціонує з січня 2020 року. До  набуття  статусу дитячого  будинку  сімейного  типу  це  була  прийомна  сім’я, створена  у травні 2009  року, яка проживала в Лохвицькому районі. В ній тоді виховувалися 2 прийомні  дитини.  У січні 2020 року до сім’ї влаштували ще трьох дітей. У червні родина взяла на виховання 8-річного Богдана разом із двома його сестричками.

Нагадаємо, хлопчика в «Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей» побив 17-річний підліток. Дитина кілька місяців перебувала на лікуванні.

Катерина Рижеченко оглянула умови проживання родини. Будинок загальною площею близько 300 кв. м,  двоповерховий, зі зручностями. У ньому 7 житлових та 3 ванні кімнати.

«Приїхала поцікавитися, як справи в Богдана. Побачила, що дитина щаслива. У вас створено всі умови для комфорту дітей. Дякую, що ви робите таку добру справу. Ми зі свого боку готові надати вам будь-яку підтримку», – сказала Катерина Рижеченко.

Катерина Рижеченко передала дітям солодощі та подарунки, привітала Богдана з днем народження, який він відсвяткував днями.

Довідка: Нині в області  у 40 дитячих будинках сімейного типу та 127 прийомних сім’ях виховується 480 дітей. До того ж наразі в області у сім’ях патронатних вихователів 8 дітям надається послуга з тимчасового догляду та виховання.

Фото: Полтавська ОДА

 

Система Orphus