Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Капелан з Полтавщини створив музейну експозицію з дитячих малюнків для військових

Капелан Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ Григорій Ганзій створив музейну експозицію з дитячих малюнків для військових.

З 2014 року – капелан 92-ї бригади, перебуваючи в зоні АТО, зацікавився малюнками, які передають діти, щоб підтримати моральний дух  бійців на передовій.

Коли ми і волонтери приїздили на позиції, привозили бійцям різні необхідні речі, вони завжди питали: а чи є дитячі малюнки? З тих пір я став більше цікавитися цим питанням”.

За кілька років вдалося зібрати чимало дитячих малюнків. Коли остання ротація бригади вийшла із зони ООС, за сприяння командування Григорій Ганзій особисто створив на території бригади музей, у експозиції якого розмістив більшу частину зібраних робіт.

“Але їх залишились ще багато, які я хочу розмістити у музеях України, насамперед у Полтавському краєзнавчому музеї. Малюнки ці унікальні. Бо те, що дитина відтворила у малюнку – це стан її душі на той момент, неповторний, який вона можливо більше не зможе у житті повторити,  бо діти ростуть, їхній світогляд змінюється”, – зазначає капелан.

 

поширити новину: