Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Кабмін планує посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті

Голови обласних державних адміністрацій мають достатньо повноважень, щоб в своїх регіонах в умовах адаптивного карантину забезпечити всі належні заходи для недопущення різкого зростання кількості хворих на COVID-19.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці Кабінету Міністрів Українни у Facebook

Звертаючись до голів ОДА, очільник Уряду Денис Шмигаль наголосив, що зараз дуже важливо тримати епідемію під контролем, особливо враховуючи той факт, що послаблення карантинних заходів, на жаль, суспільством сприймається як скасування карантину.

«Людям треба роз’яснювати ці питання. Щодо дотримання соціальної дистанції, щодо дотримання маскового режиму. Ми готові переглянути питання носіння масок на вулицях, але маски в приміщеннях ще довго будуть актуальними. Тому ми плануємо виносити на засідання Уряду та у Верховну Раду питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті. Дуже важливо постійно комунікувати з суспільством з метою дотримання цих соціальних заходів», – підкреслив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, в Україні останніми днями зросла кількість виявлених випадків захворювання на COVID-19. 16 червня було зареєстровано 666 випадків по всій країні.

 

поширити новину: