Ви тут:
Культура Суспільство 

Італійка започаткувала фотопроєкт з українськими письменниками

За ініціативи італійського фотографа Елеонори Тривіньо та за сприяння Національної спілки письменників України, започатковано фотопроект під робочою назвою «Сучасні письменники», який буде реалізовано у стінах Будинку письменників НСПУ (вул. Банкова, 2).

Інтерес до культурного життя в Україні викликав у пані Елеонори бажання провести портретну фотозйомку письменників, які приходять до Спілки або працюють там, які об’єднані спілчанським життям або дотичні до нього, розповісти про письменників у світлинах, щоб передати майбутнім поколінням пам’ять про ці часи. Проект охоче підтримало видавництво «Каяла».

Проект некомерційний, весь архів майбутніх фотографій Елеонора Тривіньо вирішила подарувати архіву НСПУ. У майбутньому планується проведення фотовиставки в Будинку письменників НСПУ.

Фотозйомки будуть відбуватися у максимально вільному та природному режимі, у зручний і комфортний час як для його учасників, так і для фотографа, оскільки проект «Сучасні письменники» не має визначених часових рамок. 

Першим учасником фотосесії в рамках проекту вже став відомий український поет і перекладач Дмитро Чистяк. По мірі надходження нових світлин  їх будуть розміщувати на ресурсах НСПУ та повідомляти про перебіг проєкту.

поширити новину: