Ви тут:
Суспільство 

Ілон Маск розповів про ключову місію SpaceX

Після невдалого тесту прототипу Starship засновник SpaceX звернувся до співробітників компанії у відкритому листі.

Попри успішний запуск астронавтів на МКС, він закликав їх не розслаблятися – і зазначив, що пріоритетом SpaceX на найближче майбутнє залишаються зовсім не пасажирські перевезення на навколоземну орбіту, а ще масштабніший проєкт.

Ще під час презентації корабля Starship Ілон Маск заявляв, що SpaceX готує новий флагманський проєкт, на який компанія зосередить всі сили. Цього разу Маск наголосив на важливості Starship, зазначає CNBC.

“Будь ласка, вважайте, що сьогодні пріоритетом SpaceX, крім того, що він дозволить знизити ризик, пов’язаний з поверненням Crew Dragon, залишається Starship. Просування [його] будівництва має відбутися різко і негайно, – заявив Маск.

Зараз SpaceX працює над багаторазовою системою для міжпланетних польотів, представленою надважкою ракетою Super Heavy і космічним кораблем Starship. Очікується, що обидва ступені будуть здатні здійснювати самостійну посадку, а також виявляться придатні для багаторазових польотів. Starship в перспективі планується використовувати для доставки людей на Місяць і Марс – місткість корабля налічує до ста осіб.

Нагадаємо, SpaceX вп’яте запустила одну і ту ж cтупінь Falcon 9.

поширити новину: