Ви тут:
Культура Суспільство 

Гурт «Піккардійська Терція» влаштує автоконцерт на даху

18 червня у Львові відбудеться перший автомобільний концерт. В умовах карантину і повного колапсу у сфері культури і розважальних подій на такий виступ наважилася вокальна формація «Піккардійська Терція». Місце проведення унікального концерту – дах, а точніше, третій поверх парковки на ТВК «Південний».

На цій львівській локації успішно діє перший в Україні автокінотеатр на даху. Для «Терції», яка уже майже три десятиліття є музичною візитною карткою Львова, такий концерт буде не просто експериментом, а справжнім викликом, чи, як прийнято казати зараз, челенджем. 

“Здоров’я, безпека і комфорт слухача для нас на першому місці, – розповідає менеджер «Піккардійської Терції» Роман Климовський. – Тому, організовуючи цей незвичний для нас і для людей концерт, ми дотримуватимемося усіх протокольних норм, які діють в часі карантину: квитки продаватимуться безконтактно – виключно онлайн, усі працівники майданчика будуть у масках і в день концерту проходитимуть температурний скринінг, глядачі перебуватимуть у власних машинах, а отже, на безпечній соціальній дистанції від незнайомців”.    

поширити новину: