Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Голова Полтавської ОДА – у п’ятірці кращих: рейтинг “Ділової столиці”

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов – у першій п’ятірці рейтингу очільників областей, укладеного за підсумками першого кварталу поточного року виданням “Ділова столиця”. Він посів п’яту позицію, набравши 38 балів.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Голів облдержадміністрацій оцінювали за 20-ма суспільно значущими критеріями відповідно до показників, наданих Державною службою статистики України та її територіальними підрозділами.

“Ще наприкінці минулого року область була на сьомому місці, але вдала співпраця держави, місцевого самоврядування і бізнесу дала свої результати. Бути в п’ятірці найкращих – не привід розслаблятися. Це – стимул для подальшого зростання”, – написав у своєму Telegram-каналі Олег Синєгубов.

Серед показників, що вплинули на результати рейтингу – динаміка капітальних інвестицій. У першому кварталі Полтавщина посіла перше місце за цим показником. Тоді як у середньому по Україні обсяг капітальних інвестицій зменшився на  35,5 відсотків з аналогічним періодом минулого року. На Полтавщині цей показник знизився лише на 4 відсотки. 

Також Полтавщина – у п’ятірці кращих за загальною площею нових нежилих будівель на тисячу жителів, лідирує за об’ємами експорту та за динамікою промисловості, в шістці кращих – за середньомісячною заробітною платою, динамікою роздрібної торгівлі та росту нефінансових досягнень.

Окрім того, Полтавська область опинилася серед двох регіонів із найбільшою часткою робітників, яких перевели на неповний робочий тиждень.  Та увійшла в  п’ятірку аутсайдерів за динамікою реальної зарплати, і в шістку – за динамікою сільського господарства.  

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus