Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Голос жінки має силу”: на Полтавщині впроваджують проекти для жінок

У Полтаві під час засідання круглого столу, яке підготували ГО “Спілка жінок Полтавщини” та спільно з ГО Фундацією прав людини, презентували міні-проекти для жінок.

За словами організаторів, круглий стіл – це лише перший етап втілення проекту “Голос жінки має силу 2020”. Його вже впроваджують у 10 областях України. Відтепер і на Полтавщині.

“Ми прагнемо навчити жіночу спільноту висловлювати власну думку, використовуючи інструмент блогерства. Проект стартував у березні, усі заходи відбувалися в онлайн-режимі. До нашої платформи можуть приєднатися всі охочі. Ми впроваджуємо інформаційно-освітні заходи. Прагнемо зацікавити людей. Проекти, які сьогодні презентують – унікальні”, – наголосила регіональна координаторка Ніна Кузьменко.

На засіданні “круглого столу” амбасадорки презентували ідеї міні-проектів, які стосуються захисту прав жінок та жіночого лідерства.

“Ми б хотіли залучити до проекту “Терпимість відтерпи” дівчат від 16 років. Будемо спілкуватися про толерантність у сучасній українській школі. Через соціальні мережі потрібно залучати мам та вчителів. Хочемо поговорити про булінг не лише дітей, а й вчителів. Загалом, про терпимість у житті жінки”, – наголосила амбасадорка проекту Оксана Докторович.

Про розвиток професійного та особистого потенціалу жінки розповіла амбасадорка проекту Лариса Степанова.

“Ми проводимо воркшопи, тренінги. Унікальність проекту відповідає потребам жінок, які опинились у складних життєвих обставинах. Ми хочемо займатися і професійним, і особистісним розвитком. Це – комплекс тренінгів, який допоможе реалізуватися жінкам, знайти своє місце, – додала Лариса Степанова.

Також обговорювали і участь жінки у розвитку місцевої громади. Зокрема, авторка проекту “Громаду в надійні жіночі руки” Наталія Левонтівцева розповіла, що завдяки його реалізації планують зміцнити вплив і роль жінки у реформуванні суспільства.

“Ми плануємо провести навчання, воркшопи, тренінги. Проект розрахований для жінок 35+. Створення умов для самореалізації, залучити їх до прийняття рішень на рівні місцевої громади. Жінки мають реалізувати власний досвід, навички, знання”, – зазначила Наталія Левонтівцева.

Також амбасадорки проекту ведуть блоги, публікують пости, у яких висвітлюють найважливіші проблеми, на платформі mustpost.today.

 

Система Orphus