Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Гітару Курта Кобейна продали за рекордні 6 млн доларів

Гітару Martin D-18E, що належала покійному лідеру групи Nirvana Курту Кобейну, продано на аукціоні Julien’s Auctions за рекордні 6,01 млн дол.

Про це повідомляють у Twitter аукціону, інформує 112.ua.

Саме на цій гітарі музикант грав на легендарному концерті MTV Unplugged у 1993 році. Запис виступу було видано після смерті Кобейна під назвою Unplugged in New York. Пізніше колишній чоловік дочки Кобейна відібрав у неї цю гітару при розлученні.

Покупцем гітари став засновник австралійської компанії з виробництва мікрофонів Rode Microphones Пітер Фрідман, який пообіцяв показувати її на виставках.

Початкова вартість лота становила близько 1-2 млн дол. До гітари додавали оригінальний кейс. 6 млн дол – це новий світовий рекорд ціни гітари. Раніше найдорожчою гітарою вважали Fender, на якій Девід Гілмор із Pink Floyd грав під час запису альбому Dark Side of the Moon. У 2019 році її продали на аукціоні Christie’s за 3,95 млн дол.

“Раніше кардиган фронтмена групи Nirvana Курта Кобейна, в якому він виступав на MTV Unplugged в 1993 році, продали на аукціоні за рекордні 334 тисяч доларів”, – йдеться у повідомленні.

Фото: 112.ua

поширити новину: