Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Гадяцький коледж культури – переможець Конкурсу на кращий вебсайт закладу освіти

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) підбила підсумки Конкурсу на кращий на кращий вебсайт закладу освіти, який було проведено Комітетом ІнАУ з питань ІКТ в освіті за підтримки Міністерства освіти і науки України (МОН) у партнерстві з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Службою освітнього омбудсмена.

Цього разу конкурс ювілейний – 10-й, і відубвався в умовах карантину, тому організатори змушені були змінити підходи до проведення конкурсу, в тому числі і щодо церемонії нагородження.

На конкурс надійшло близько 1000 заявок на участь від навчальних закладів з усіх куточків України. Незалежне журі відповідно до Умов конкурсу визначило переможців у номінаціях «Вебсайти сільських шкіл», «Вебсайти міських шкіл», «Вебсайти дошкільних навчальних закладів», «Вебсайти позашкільних навчальних закладів» «Вебсайти навчальних закладів професійно-технічної освіти».

ІІ місце у номінації “Вебсайти закладів професійної (професійно-технічної) освіти” здобув Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського.

Переможці отримають Грамоти за підписами Міністра освіти і науки України і Голови Правління ІнАУ, а також призи від спонсорів.

поширити новину: