Ви тут:
Суспільство Україна 

Фотоконкурс «Вікі любить Землю» запрошує до участі

З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото позмагаються на міжнародному рівні. Подавати знімки можуть усі охочі.

Головна мета «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) — створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фото об’єктів природно-заповідного фонду для ілюстрування Вікіпедії та інших проєктів, а також привернути увагу до стану довкілля. Цього року конкурс проходить у 35 країнах світу.

Взяти участь у конкурсі можуть як професійні фотографи, так і любителі. Щоб долучитися, треба завантажити протягом липня фото природних територій власного авторства, зроблені у будь-який період часу.

За попередні роки учасники подали світлини понад 4 тисяч об’єктів природно-заповідного фонду України. Конкурсанти завантажили близько 90 тисяч вільних зображень, зроблених у національних природних парках, заказниках, заповідниках, ботанічних садах тощо. Це великий внесок у розвиток вільних знань, однак більше половини пам’яток, що занесені до державного реєстру, досі не мають своїх фото у Вікіпедії.

«В Україні конкурс пройде вже восьмий рік поспіль. Ми прагнемо зібрати фото, що зможуть представити українські природні пам’ятки та заповідні території у найбільшій онлайн-енциклопедії світу, а також будуть доступні під вільними ліцензіями і для інших проєктів. Також конкурс привертає увагу до стану збереження природи. Запрошуємо всіх охочих фотографувати природоохоронні об’єкти свого краю та змагатися за призи», — розповідає членкиня організаційного комітету Наталія Ластовець. 

Переможці будуть відзначені цінними призами. Десять найкращих фото представлять Україну на міжнародному етапі та позмагаються на міжнародному рівні.

Організатори конкурсу відзначать переможців у двох основних номінаціях: «кількісній» та «якісній». У першій переможцями стануть учасники, які сфотографують найбільше пам’яток (перевага надаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не були сфотографовані в межах конкурсу). У другій переможуть автори найкращих фотографій. У кожній номінації буде визначено як 10 всеукраїнських переможців, так і переможця у кожному регіоні України.

Детальніше з усіма умовами та регламентом конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://wle.org.ua/rules/

Сторінки конкурсу у соціальних мережах: facebook.com/wle.ua, instagram.com/wle_ukr

Система Orphus