Ви тут:
Спорт Суспільство 

Формула-1: Джордж Расселл виграв віртуальну гонку в Баку

Передостанній етап серії Esports Virtual Grand Prix впевнено виграв Джордж Расселл – для гонщика Williams це вже третя перемога поспіль, і тепер він всерйоз претендує на титул.

Про це повідомляє f1news.

До речі, треба відзначити, що траса в Баку намальована непогано, часом навіть забувалося, що вона віртуальна – словом, виглядало все досить переконливо.

Расселл виграв поул, утримав лідерство після старту, другим їхав Александер Елбон (Red Bull Racing), за ним Естебан Гутьєррес (Mercedes), але за ними через першому повороті стався завал, і в нього потрапив Шарль Леклер (Ferrari), що стартував 10-м , але відразу випередив декількох суперників. На жаль, після цього він відкотився на далеку 14-ю позицію. Забігаючи наперед, скажемо, що відігратися йому так і не вдалося.
До 4-му колі Расселл наростив перевагу до півтора секунд, але Елбон робив все, що тільки міг, щоб його наздогнати. Гутьєррес їхав в парі секунд позаду нього, а мексиканця переслідував Ландо Норріс. Знову ж, випереджаючи події, зауважимо, що на цій позиції гонщик McLaren і фінішував, що стало для нього непоганим результатом.

До 18-му колі з 26-ти перша п’ятірка виглядала так: Расселл – Елбон – Гутьєррес – Норріс – Оскар піастри, який дебютував у віртуальному Гран Прі Баку в складі Renault. Незабаром Ландо отримав 3-секундний штраф, але на його позицію це не вплинуло. По-перих, він випереджав піастри на 5 секунд, по-друге, незабаром гонщик Renault в свою чергу був покараний 5-ю штрафними секундами, і теж за недотримання меж траси.

На останніх колах особливих подій не сталося, позиції в першій п’ятірці не змінилися, і перемога на віртуальних вулицях Баку дісталася Джорджу Расселлу. Це його третя подібна досягнення поспіль і серйозна заявка на титул.

поширити новину: