Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Фітнес допоможе позбутись тривожності, – вважають експерти

Незважаючи на те, що фітнес – це не альтернатива психічної допомоги або спеціальних препаратів, вправи все ж можуть поліпшити настрій і сон. Вони допоможуть підвищити самооцінку і придушити депресію, повідомляє zdorovia.com.ua

Вправи є таким собі буфером для стресу. З фізіологічної точки зору фітнес викликає ті ж відчуття, що і тривога. Але регулярні тренування допомагають впоратись з цими емоціями, тому ваше тіло більше не буде так сильно реагувати на психічні стресори, – говорить експерт в галузі психології з Техаського університету в Остіні, Джаспер Смітс.

Крім того, що людина по-новому починає реагувати на стреси, фітнес ще й добре відволікає. Коли людина переносить стрес, вона може фокусуватися на тригері, що змушує її турбуватися ще більше, тому стає гірше. Але якщо ви почнете виконувати фізичні навантаження, вам стане складніше фокусуватися на тригерах.

Фахівці відзначають, що для цього не обов’язково робити виснажливі тренування, підійде навіть легка активність. Більшість вчених запевняють, що аеробіка – кращий варіант для вирішення подібних проблем.

поширити новину: