Ви тут:
Суспільство Україна 

Ексзаступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна створює свою партію

Олександра Клітіна оголосила про створення партії “Україна проти корупції” та заявила, що хоче розібратися з усіма корупціонерами і “політичними проститутами”

Про це вона сказала у відео-зверненні на Youtube.

“Українці, хочу звернутися до вас. Я вирішила боротися за правду самотужки, тому що на цих ідіотів у штанях точно надії нема. Я створюю свою партію “Україна проти корупції”, щоб розібратися, нарешті, з цими політичними проститутами”, – заявила Клітіна.

Клітіна також заявила, що міністр інфраструктури Владислав Криклій звільнив її і “облив брудом”, тому що вона заважала їм красти на “Укрзалізниці”.

У своєму Instagram Клітіна все ж уточнила подробиці щодо нової партії. Окрім боротьби з корупцією, вона повинна буде мати лівоцентристський характер, з сильним екологічним напрямком. Захист тварин та екологічний напрям партії очолить активістка Ірина Ольховська.

Переглянути цей допис в Instagram

Ну що? Крутий я мачо з двома такими білявками? Вони пройшли співбесіду, і я вирішив взяти їх у свою партію 😉 Хотіли назвати «Клітіна проти проститутів», але може цензуру не пройти.. Вирішили назвати «Україна проти корупції» – хочу звернути увагу, це зовсім не сексистський лозунг і ми раді кожному справжньому чоловіку, що вирішить нас підтримати! Але хочу звернути увагу, чомусь корупціонери у нас в основному усі чоловіки – тобто по статистиці у жінок є більше шансів подолати корупцію в Україні. Основним напрямом буде очищення України від корупціонерів, політичних проститутів і їх схем, що душать розвиток економіки і призводять до зубожіння українців. Ідея розробити пакет антикорупційних реформ, щоб впроваджувати одночасно по всім напрямкам і не дати шансу корупційній гідрі пристосуватися! Сама партія планується лівоцентристського характеру із сильним екологічним напрямом. Тому що крім корупції, Олександру хвилюють проблеми екології і їй не байдуже що будуть їсти пити і чим дихати наші нащадки в Україні. Захист тварин і екологічний напрям партії очолить членкиня ГО Комітету по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Ірина Ольховська. Олександра, як фаховий економіст, впевнена, що стимули для розвитку економіки можна поєднати із впровадженням принципів соціальної справедливості та європейських норм. Усі охочі – приєднуйтесь до нас! Скажемо «ні» політичним проститутам разом!

Допис, поширений Aleksandra Klitina (@aklitina)

У Міністерстві інфраструктури Клітіна почала працювати у 2015 році. Там вона була радницею Андрія Пивоварського. Згодом її призначили головою Офісу підтримки реформ Міністерства інфраструктури, який фінансується ЄС.
Після обрання нового Кабміну вона стала заступником міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Однак вже у листопаді 2019 року її звільнили з посади після гучного скандалу.

З 22 червня 2020 року працює радником голови Державного космічного агентства України.

Система Orphus