Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

#ECOlympic: у Полтаві студенти і викладачі прибрали навколо дуба Шевченка

Студенти і викладачі факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» долучилися до акції #ECOlympic в рамках Всеукраїнського проєкту OlympicLab та провели Eco-fitness Day біля першого в Україні живого пам’ятника Тарасові Шевченку. 

Захід стане традиційним: з 2020 року кафедра фізичної культури та спорту до Всесвітнього дня охорони довкілля започатковує регіональний проєкт під назвою Eco-fitness Day в рамках всеукраїнського проєкту Національного олімпійського комітету України за підтримки ВГО «Спортивна студентська спілка України».

«Ідея проєкту полягає у популяризації здорового способу життя та рухової активності, як його невід’ємної складової, в умовах екологічного чистого довкілля. Студентська молодь має усвідомлювати залежність фізичного здоров’я від екології і, як результат, дбати про чистоту довкілля. Поєднуючи фізичну активність з екоактивізмом, дотримуючись протиепідемічних заходів, учасники Eco-fitness Day прибрали сміття на території дослідної станції навколо Тарасового дуба – пам’ятки природи, історії, культури. На завершення провели енергійну фітнес-руханку», – розповіла декан Наталія Беседа. 

OlympicLab проводиться п’ятий рік поспіль в усіх регіонах України. Минулого року до його напрямків було включено «Олімпійський екомодуль», що успішно реалізується регіональними відділеннями НОК України за участі лісівників, екологів, олімпійців, волонтерів, які обговорюють з молоддю проблеми захисту навколишнього середовища, гасіння пожеж, подолання повеней, вирубки лісів, забруднення водного та повітряного простору тощо.

поширити новину: