Ви тут:
Культура Суспільство 

Дзідзьо знімає фільм для міжнародного кінофестивалю у рідному селі

На Львівщині Дзідзьо (справжнє ім’я – Михайло Хома) знімає новий фільм. Артист обрав батьківську хату, яка ідеально підійшла до концепції його нового телепроєкту. Наразі у мережі з’явились нові кадри зі знімального майданчика, які вразили красою і мальовничістю українського села Бортники.

Світлини Дзідзьо опублікував на інстаграм-сторінці та одразу ж привернув увагу користувачів мережі. На фото артист драматично позував зі скуйовдженим волоссям на мальовничому полі. Краса української природи у поєднанні з акторською грою Дзідзьо зацікавили кіноманів. Ще одним ефектним елементом у кадрі був ключ, який чоловік продемонстрував у кадрі, пише 24 канал.

Фото Instagram / @dzidzio

Наразі Дзідзьо не розкриває всіх деталей нового проєкту. Однак у дописі він зізнався, що хоче подати свою роботу на розгляд закордонних експертів.

“Тема мого новому фільму дуже глибока, торкнеться кожного. Прийшла пора згадати нам, хто ми насправді. Фільм знятий і змонтований, триває процес постпродакшну, хочу показати його на міжнародних кінофестивалях”,
– анонсував Дзідзьо.

Фото Instagram / @dzidzio
Система Orphus