Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Дві ОТГ Полтавщини потрапили до унікальної збірки “Кращі шоукейси та практики”

Проекти двох громад Полтавської області – Великобагачанської та Засульської – потрапили до унікальної збірки «Кращі шоукейси та практики».

Книга презентує «успішні проєкти, які об’єднали громади навколо спільних культурних цінностей, що допомагають зберігати культурну спадщину та дозволяють пишатися своєю громадою».

Загалом відібрали лише 20 громад з 12 областей. 10 з них представлені у розділі «Шоукейс», інша десятка – в розділі «Практики». Полтавщина стала однією з 4 областей, які представлені в обох розділах.

Засульська об’єднана територіальна громада номінувалася із своїм унікальним традиційним фестивалем «Етно – Нурт обрядове дійство «Наддніпрянське весілля». В збірці докладна розповідь про нього у шоукейсі «Запровадження автентичних культурних фестивалів».

Великобагачанська ж потрапили до розділу «Практика створення культурних просторів/об’єктів» з розповіддю про проект з відкриття Малорешетилівського сільського клубу.

«Систематичні успіхи та перемоги ОТГ Полтавщини в сфері культури невипадкові. Адже частина громад регіону визначила одним з пріоритетних напрямків для розвитку саме підвищення надання якості культурних послуг мешканцям. Протягом останніх років започатковуються унікальні фестивалі та реалізовуються креативні проекти. Ті ж засульчани – одні з кращих й у цьому напрямку не лише на Полтавщині», – розповів Геннадій Фасій, радник з питань муніципальних фінансів та управління  Полтавського регіонального офісу ULEAD.

Збірник підготовлений в рамках проєкту «Децентралізація та реформа культурних послуг», який реалізовується громадською організацією «Товариство дослідників України», у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики України, за фінансової підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

Унікальний збірник

 

Система Orphus