Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Два міста Полтавщини обрали для участі у програмі UNFPA «Міста, вільні від домашнього насильства»

Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні оголосило результати відбору міст-партнерів для участі у програмі «Міста, вільні від домашнього насильства» на 2020-2021 роки. У відборі взяли участь 32 міста. Полтава та Кременчук – серед десяти переможців.

Тож найближчі два роки UNFPA сприятиме розбудові локальної системи запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. Про це на своїй сторінці у Facebook написала полтавка, активістка Альона Гончаренко.

Загалом, серед переможців відбору міста: Вінниця, Дніпро, Костянтинівка, Краматорськ, Кременчук, Львів, Мелітополь, Покровськ, Полтава, Сєвєродонецьк.

У рамках співпраці з обраними містами, як повідомляють в UNFPA, планується надання технічної підтримки містам для розбудови муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, зокрема у наступному:

налагодженні механізмів належної координації та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, спрямованої на забезпечення комплексного інтегрованого підходу до подолання насильства та сприяння реалізації прав осіб, постраждалих від насильства;

створенні та забезпеченні сталого функціонування спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб;

підготовці фахівців, до компетенції яких належать питання запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі;

організації та проведенні серед населення, зокрема серед дітей та молоді, інформаційних кампаній щодо запобігання та протидії насильству, роз’яснення його форм, проявів і наслідків.

поширити новину: