Ви тут:
Суспільство Україна 

Дотримання карантинних обмежень: за добу в Україні зафіксували понад 500 порушень

Про це повідомили у Мінрегіоні.

21 червня поточного року здійснено перевірки на 2495 об’єктах щодо дотримання карантинних заходів. 

Читайте також: Мінрегіон ініціює масові перевірки ресторанів, кафе та громадського транспорту

З них, перевірено: закладів громадського харчування 599 (встановлено порушення в 170 закладах), об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків)  – 1034 (порушень – 223), об’єктів торгівлі непродовольчими товарами –528 (порушень – 84), агропродовольчих ринків – 334 (порушень – 78).

«На сьогодні спостерігається ріст захворюваності на COVID-19. Держпродспоживслужбою здійснюються перевірки об’єктів з метою посилення державного нагляду та контролю за проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби. За одну добу здійснення перевірок виявлено понад 500 порушень.  Не можна зараз втрачати пильності, необхідно дотримуватись основних рекомендацій з протидії епідемії. Державний нагляд триватиме», – зазначив Міністр розвитку громад та територій України, перший заступник голови Державної комісії ТЕБ та НС Олексій Чернишов.  

Нагадаємо, через різке збільшення хворих на коронавірус в Україні з 22 червня уряд посилив контроль за дотриманням карантинних обмежень. Зокрема, поліцейські штрафуватимуть людину, якщо вона перебуватиме у транспорті без маски.

поширити новину: