Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

До середини 2021 року поліцейський офіцер громади буде в кожному ОТГ, – Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ заявив, що наразі працює 190 поліцейських громади, які працюють у 10 регіонах держави. Проект «Поліцейський офіцер громади» охоплює 251 територіальну громаду, в якій проживає 2 мільйони осіб. Він вже отримав схвальну оцінку людей.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

«Планується, що цей проект буде реалізовано на всій території держави, у всіх ОТГ, які будуть створені. Але це питання також і фінансування. Зі сторони місцевих громад повинні бути профінансовані приміщення, а зі сторони Нацполіції оснащення, автомобілі, рації та інше. У нас є певний план, як ми будемо це все реалізовувати. Сподіваюсь, що до середини наступного року поліцейський офіцер громади буде в кожному ОТГ», – підкреслив Арсен Аваков.

«Нагадаємо, минулого року МВС України дало старт новому проекту «Поліцейський офіцер громади». Мета проекту – забезпечення кожної ОТГ офіцером поліції. Поліцейський офіцер громади – це офіцер поліції, який орієнтований на вирішення безпекових проблем саме своєї територіальної громади», – йдеться у повідомленні.

Фото: Нацполіція

Система Orphus