Ви тут:
Суспільство Україна 

До річниці звільнення Маріуполя суспільні канали покажуть документальні фільми власного виробництва

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

О 21:23 на «UA: Першому» та о о 22:00 на «UA: Культурі» – документальний фільм «Крихка свобода» режисера Костянтина Кляцкіна про історії полонених. Фільм розповідає про українців, які пережили незаконне ув’язнення в підвалах колишньої Луганської обласної державної адміністрації 2014 року після окупації. П’ять героїв фільму поділяться своїми спогадами про перебування в полоні бойовиків. Кожна історія вражає сюрреалістичністю тримання під вартою в стінах Луганської ОДА й реальною сміливістю бранців.

Після показу стрічки головний редактор Суспільного Юрій Макаров та виконавчий продюсер телеканалу  «UA: Культура» Лук’ян Галкін поспілкуються в студії зі співавтором ідеї фільму, головою Східноукраїнського центру громадських ініціатив Володимиром Щербаченком та героєм стрічки, колишнім полоненим так званої ЛНР Олександром Ретівовим.

О 22:35 на «UA: Першому» та о о 23:10 на «UA: Культура»«Маріуполь. Протистояння». Стрічка розповідає про боротьбу українських військ за визволення Маріуполя в червні 2014 року. Ексклюзивні кадри з відеохроніки штурму й оповідь очевидців відтворюють перед глядачами реалії російсько-української війни. Разом зі шкільним учителем знімальна група проходить місцями обстрілів, відновлює хронологію боїв у розмові з «азовцем» та знайомиться з маріупольцем, який 2014 року з прапором у руках підтримував українських захисників.

О 23:35 на «UA: Першому»  – документальна програма «Синдром війни. Я повернувся». Війна на сході країни назавжди закарбується в пам’яті українських воїнів. Вони пізнали весь жах війни, і для більшості з них повернення до нормального життя є непростим завданням. Герої фільму — кавалер ордена Богдана Хмельницького III ступеня Кирило Недря та військовий медик Роман Бабич, який урятував життя 600 захисників, — розповідають про своє повернення з фронту.

поширити новину: