Ви тут:
Відео Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

До 29 червня полтавці мають передати показники лічильників гарячої води

До 29 червня включно полтавці повинні передати показники індивідуальних (квартирних) лічильників гарячої води.

Передати їх слід вчасно, аби актуальні показники були відображені в рахунках за поточний розрахунковий місяць, а нараховані суми відповідали фактично спожитим послугам, повідомляють у “Полтаватеплоенерго”.

Один з найзручніших на сьогодні та найбезпечніших способів передачі — за допомогою чат-боту в месенджері Telegram з мобільного телефону чи комп’ютера.

Чат-бот у месенджері Telegram (https://t.me/PoltavaTE_bot) уже не перший рік служить добрим помічником споживачам послуг “Полтаватеплоенерго”, коли настає період передачі показників лічильників. Якщо на початку його впровадження чат-ботом користувалися одиниці, то зараз кілька тисяч полтавців і мешканців чотирьох райцентрів області, де “Полтаватеплоенерго” надає послуги, щомісяця користуються зазначеним сервісом.

Перевагами чат-боту є те, що за його допомогою показники приладів обліку можна передавати з будь-якого пристрою, на якому встановлений месенджер Telegram, і в будь-який зручний для користувача час. Крім того, обробка внесених даних відбувається автоматично з покроковою їх верифікацією, а це запобігає впливу людського фактору при передачі даних до абонентської бази споживачів “Полтаватеплоенерго”.

 Усе, що потрібно від користувача, — покроково виконувати дії, які пропонуватиме бот: 

Крок 1. Знайдіть бот у Telegram за іменем — PoltavaTE_Bot або перейдіть за посиланням https://t.me/PoltavaTE_bot.

Крок 2. Напишіть “Привіт” і оберіть опцію “Додати особовий рахунок”.

Крок 3. Впишіть номер особового рахунку, який зазначений у рахунку на оплату послуг з теплопостачання: наприклад, “79-987-33-0”. Для вводу необхідно використовувати лише цифри 0-9, знак “-” та взагалі не ставити пробілів.

Крок 4. Бот запитає вас про правильність адреси, за якою вноситимуться показники лічильників. Оберіть опцію “Адреса вірна” або ж “Адреса невірна” (у цьому разі бот поверне вас до кроку 3).

Крок 5. Якщо вказана адреса правильна, бот відзвітує про встановлені вузли обліку й останній внесений показник.

Крок 6. Внесіть поточний показник лічильника.

Якщо споживачі звикли користуватися іншим месенджером, наприклад, Viber, то і за його допомогою можна передати показники лічильників до абонентської служби “Полтаватеплоенерго”. Докладні інструкції використання чат-боту PoltavaTE_Bot (https://www.viber.com/poltavatebot) у Viber дивіться у відео:

поширити новину: