Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні: звернення голів Полтавської облради та ОДА

Сьогодні в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. З цієї нагоди мешканців Полтавщини привітали голова Полтавської облради Олександр Біленький та голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

22 червня 1941 року назавжди лишиться в українській історії як одна з найбільш трагічних дат. Мільйони загиблих, десятки мільйонів скалічених життів – саме такою є ціна, яку заплатили українці за участь у Другій світовій війні.

Війні, повну відповідальність за розв’язання якої несе в тому числі й Радянський Союз – що б там не говорив з цього приводу нинішній кремлівський вождь.

Саме тому мі маємо зберегти правду про ті страшні події, пам’ять про тих, хто віддав своє життя, щоб припинити це жахіття.

Сьогодні, потерпаючи від гібридної агресії збоку Росії, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру й безпеки.

Наша сила – в правді!
Наша пам’ять – наша зброя!
Миру й Перемоги усім нам!,- написав Олександр Біленький на своїй сторінці у Facebook.

Звернення голови облдержадміністрації Олега Синєгубова з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні розмістили на сайті Полтавської ОДА.

Шановні полтавці!

22 червня 1941 року Друга світова війна увірвалася на територію України. Горем і болем вона увійшла в кожну українську домівку, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення.

Шановні фронтовики, ветерани війни, партизани, підпільники, робітники тилу! Низько вклоняємося кожному з вас – всім, хто відстояв перемогу в тій страшній війні, на своїх плечах виніс тягар воєнного та повоєнного лихоліття. Життєписи цих людей – уроки справжньої мужності для сучасників.

Нині ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Знову зі зброєю в руках ми змушені захищати наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам’ять полеглим. Честь і слава живим героям!

Система Orphus