Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

День молоді у Полтаві святкуватимуть в новому форматі

Цьогоріч у Полтаві не влаштовуватимуть фестивалі, День молоді проходитиме в онлайн-форматі.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

До Дня молоді, спеціально створений хештег #формат_МОЛОДЬ та з 27 червня з’явиться відповідна рамка для користувачів мережі Facebook.

Для фотолюбителів, які захоплюються подорожами рідною Полтавщиною та насолоджуються красою природи – інтернет-фотоакція «Молодіжний ТRIP Полтавщиною». До 1 липня – надсилайте свої роботи та отримуйте приємні подарунки!

До Дня молоді та Дня Конституції, які святкуватимуть 28 червня, у Полтаві стартує фоточелендж «Синьо-жовте селфі у День молоді». Завантажуйте селфі на синьо-жовтому фоні на власній сторінці з хештегом #синьо_жовте_селфі.

Знаковою подією Дня молоді 2020 стане – послання у майбутнє «Капсула часу: Молодь 2020 – Молоді 2050», яка буде закладена на території найстарішого парку – парку культури та відпочинку «Перемога». Враховуючи карантинні обмеження, кожен полтавець зможе долучитися до цієї події онлайн. На сторінці Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту ПМР у Facebook буде посилання на онлайн-трансляцію події.

Для кіно-любителів, спільно з Обласним молодіжним центром, реалізовують онлайн-проєкт «Кіно_для_тебе». Фільм можна обрати на сторінці Управління в Instagram, переглянути в зручній обстановці, відповісти на питання та виграти подарунки.

Також на сторінці Управління у Facebook будуть доступні до перегляду онлайн-фотовиставка «Без бар’єрів» та онлайн-фотовиставка молодих фотографів «Шлях до майстерності».

Фото: pon.org.ua

поширити новину: