Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

DECIDE: у Полтаві презентували Швейцарсько-український проєкт

Сьогодні у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського під час онлайн-брифінгу «Нові можливості для освіти в громадах» презентували запуск Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» у Полтавській області.

Проєкт спрямовано на підтримку двох ключових реформ в Україні – освіти та децентралізації. Результатом діяльності має стати впровадження та розвиток демократичного, прозорого та підзвітного управління освітою у громадах-партнерах, залучення громадян до прийняття рішень у ОТГ, повідомляють у Полтавській ОДА.

Із вітальним словом до учасників брифінгу звернулись: перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Луніннаціональна координаторка програм Швейцарського бюро співробітництва в Україні Ілона Постемська, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська, начальник управління державної служби якості освіти у Полтавській області Юрій Кращенко.

Учасниками заходу стали представники офісу Проєкту, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України, Полтавської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, Управління державної служби якості освіти у Полтавській області, Асоціації Об’єднаних територіальних громад, Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, галузеві експерти, представники ОТГ, ЗМІ, громадськість.

У рамках брифінгу менеджерка Проєкту DECIDE, заступниця голови ГО DOCCU Валентина Полторак та  регіональний координатор проєкту DECIDE у Полтавській області, директор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського Віталій Зелюк презентували Проєкт.

“Проєкт спрямований на підтримку двох ключових реформ – освіти й децентралізації. Сприятиме посиленню ОТГ у розробці моделей управління освітою; підвищить рівень посадовців та працівників структурних підрозділів, які відповідають за цю галузь, а також удосконалить методи та інструменти розвитку суспільства й залучення учнів і батьків до управління освітою”, – повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Він функціонуватиме в Україні 5 років, охопить 4 області й 16 громад, у тому числі й Полтавщину.

поширити новину: