Ви тут:
Суспільство Україна 

ДБР вручило підозру Порошенку у справі про призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки

Державне бюро розслідувань вручило підозру Порошенку у справі про призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

Про це повідомляє Hromadske.ua з посиланням на ДБР.

“Прокурори Офісу Генерального прокурора за дорученням Генерального прокурора повідомили про підозру п’ятому президенту України”, — йдеться в повідомленні.

Водночас адвокат Порошенка Ілля Новіков розповів іншу версію у трансляції “Європейської солідарності”.

“Допит не відбувся. Намагалися вручити Порошенку підозру. Ще до того, як почався допит, до нас підійшов представник Офісу генпрокурора, не представився. Ми відмовилися спілкуватися з цією людиною. Зараз Петро Порошенко залишив будівлю ДБР”, — зазначив адвокат.

Новіков додав, що, за законом, підозру народному депутату має вручати особисто генпрокурорка Ірина Венедіктова.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року журналісти Bihus.Info встановили, що між Порошенком та колишнім заступником керівника Служби зовнішньої розвідки Сергієм Семочком могла бути домовленість про незаконне звільнення розвідника, яке він тепер оскаржує у суді.

Зазначимо, що Сергій Семочка був заступником голови Служби зовнішньої розвідки України з 31 липня 2018 року до 12 квітня 2019 року.

“10 червня чинний народний депутат Петро Порошенко прийшов на допит до ДБР у справі про начебто незаконне ввезення 43 художніх творів. Біля будівлі бюро депутати партії “Європейська Солідарність”, яку очолює Порошенко, влаштували виставку карикатур на Володимира Зеленського, генпрокурорку Ірину Венедіктову та правоохоронців”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Главком

 

поширити новину: