Ви тут:
Суспільство Україна 

Danone припиняє рекламну компанію з актором Пореченковим

Компанія Danone випустила рекламний ролик з російським актором Михайлом Пореченковим, який обстрілював на Донбасі бійців ВСУ. Українці закликають оголосити компанії бойкот.

Про це інформує НВ.

Реклама з’явилася ще у квітні, але дійшла до українських соцмереж тільки недавно. На ній Пореченков, який знаходиться в розшуку, закликає залишатися вдома “з міцним імунітетом”.

Український підрозділ французької компанії Danone відреагував на скандал навколо реклами Actimel з російським актором Михайлом Пореченковим, який обстрілював на Донбасі бійців ЗСУ.

“Спостерігаючи резонанс з приводу рекламної кампанії бренду Актімель в Росії, не можемо залишатися осторонь. Нам дуже шкода через ситуацію, що склалася навколо реклами, яка транслюється в російському медійному просторі”, — йдеться у заяві, опублікованій у Facebook.

При цьому в Данон Україна зазначили, що вони є частиною міжнародної групи, яка працює у 140 країнах світу, і не можуть впливати на рішення російського підрозділу.

“Локальні офіси в кожній країні функціонують незалежно, опрацьовуючи завдання і виклики підлеглих ринків і керуючись локальними потребами споживачів. Саме тому, ми в Україні не можемо впливати на формування рекламної, комерційної та комунікаційної політик інших країн, у тому числі й Росії”, — заявили у компанії.

Посольство України у Франції на своїй сторінці у Facebook повідомило, що за інформацією Генерального секретаря Danone Франція Матіаса Вішера, компанія припиняє рекламну кампанію за участі Пореченкова.

Фото: НВ

Система Orphus