Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

COVID-19 у Кременчуці: від пневмонії лікується 16 пацієнтів

Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 в місті на 22 червня. У Кременчуці останній випадок інфікування на коронавірус було виявлено 10 червня.

Як повідомила заступник міського голови Ольга Усанова, за вчорашню добу зі скаргою на ГРВІ до лікарів звернулася 1 дитина. Наразі в інфекційному відділенні лікарня «Кременчуцька» на лікуванні перебувають 16 пацієнтів із встановленою пневмонією, інформує Кременчуцька міськрада.

Ольга Усанова наголосила, що в місті постійно проводиться моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, серед експрес тестів, проведених за минулу добу, позитивних результатів немає. Щодо ПЛР тестування, то за минулу добу було проведено 8 таких обстежень, всі вони виявилися негативними. Шляхом ІФА за весь період проведено 988 обстежень. Наразі такі обстеження проводяться у 2 комунальних лабораторних центрах і 2 приватних центрах.

Від початку карантину у Кременчуці зареєстровано 111 випадків щодо захворювання на COVID-19, 106 громадян вилікувалося.

Станом на сьогодні в інфекційному відділенні лікарня «Кременчука» з діагнозом COVID-19 на лікуванні перебуває 1 пацієнт. У Кременчуці останній випадок інфікування на коронавірус було виявлено 10 червня.

Система Orphus