Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

COVID-19 у Кременчуці: на стаціонарі з пневмонією лікується 17 людей

Як повідомила на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Ольга Усанова, станом 9 червня 2020 року зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 2 кременчужан, із яких, 1 – дорослий та 1 – дитина. Під час амбулаторних звернень грипу і пневмоній зареєстровано не було.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, у стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває 17 пацієнтів, із них – 2 дітей.

У місті проводиться робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. За звітній період ПЛР методом було досліджено 1398 людей, виявлено 110 позитивних випадків.

Шляхом ІФА тестувань, яке проводиться у Кременчуці з позаминулого тижня, вже досліджено 182 людей.

Керівник управління охорон здоров’я Кременчука Максим Середа повідомив, що наразі в інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька» перебувають 15 пацієнтів, з них 5 із ГРВІ, 10 – пневмонією, 4 – COVID-19 і 6 пацієнтів чекають результатів аналізів за біологічними зразками. У міській дитячій лікарні з діагнозом пневмонія перебувають 2 дітей.

Головний медик міста звернув увагу на те, що за вихідні було проведено 80 ІФА досліджень, із них було виявлено 1 позитивний результат на імуноглобулін М і 1 – позитивний результат на імуноглобулін G. Особам, які мають позитивний результат по імуноглобулінам, буде проведено ПЛР тестування.

Від початку карантину у Кременчуці зареєстровано 110 випадків щодо захворювання на COVID-19. Наразі проходять лікування 4 кременчужан із таким діагнозом, вже проліковано 102 пацієнта.

поширити новину: