Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Чотири види солодощів, які можна їсти молодій мамі

Мамам, які годують немовлять, можна вживати деякі види солодощів, але вони мають бути виключно натуральними.

Зокрема, як повідомляє nashamama.com, зефір (до складу входить цукор, патока, яблучне пюре), мармелад (зварений з фруктів) і пастила (зроблена з фруктів і ягід) відомі як продукти, які покращують травлення. Пектин у цих продуктах розбухає в кишечнику і захоплює з собою іони металів, радіонукліди та інші шкідливі речовини.

Намагайтеся купувати зефір, пастилу і мармелад в екомагазінах, магазинах здорової їжі, фермерських магазинах.

Солодощі з горіхами (наприклад, козинаки). Вони – потенційний алерген, однак дослідження показали, що у дітей в період внутрішньоутробного розвитку з’являється чутливість до алергенів в горіхах, якщо вагітна жінка вживає їх більше одного тижня. А ось якщо жінка їсть горіхи в період грудного вигодовування, то дитина на них не реагує.

Сухофрукти (чорнослив, яблука), галети, печиво, крекери, вафлі, кекси. Ці продукти відрізняються великою калорійністю, тому звертайте увагу на їх енергетичну цінність і не дуже ними зловживайте.

Джеми, варення, повидло. Віддавайте перевагу яблучному або сливовому. Краще, якщо ви приготуєте їх самостійно, тоді вам точно буде відомий склад продукту, оскільки джеми і варення фабричного виробництва “багаті” не потрібними вам в період годування грудьми добавками.

Система Orphus