Ви тут:
Суспільство Україна 

Через стихійне лихо на Західній Україні можливі затримки з доставкою пошти та пенсій

Через повінь у західних областях жителям із затримкою доставлятимуть пошту і пенсії. Оскільки ряд населених пунктів підтоплені і частково порушено транспортне сполучення з ними.

Про це повідомляє Укрпошта.

Затримки із доставкою пошти можливі в 91 населеному пункті Івано-Франківської області, населених пунктах басейну річки Прут та 4 відділення Чернівецької області.

“В більшості населених пунктів, постраждалих від негоди, вже проведені виплати пенсій та соціальних допомог, а для тих клієнтів, що ще їх не отримали, виплати будуть проведені після поновлення роботи відділень. Звичайний графік роботи Укрпошти буде відновлено після ліквідації наслідків негоди в районах, що постраждали від стихії”, – повідомляють в Укрпошті.

Генеральний директор Ігор Смілянський повідомив, що в західних областях після негоди подекуди немає доріг, щоб доставити пошту.

“Ми робимо все, щоб вчасно доставити ваші листи, посилки і звичайно пенсії, не ставлячи під загрозу життя наших співробітників. В найближчі дні, у зв’язку з повінню, можливі затримки з доставкою в окремі райони Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької та, якщо рівень води підвищиться, Львівської області. Там уже часто, на жаль, просто немає доріг, якими щось можна доставити”

 

 

 

ФОТО: Дзеркало тижня

Система Orphus