Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Через порушення температурного режиму плануємо вдень обмежувати в’їзд вантажівок в область, – Синєгубов

З 1 червня в Україні вантажівкам обмежили рух дорогами за температури вище +28 градусів. Якщо водії не дотримуватимуться температурних обмежень, на Полтавщині планують обмежити в’їзд великогабаритного транспорту в регіон.

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов під час апаратної наради.

“Через порушення водіями вантажівок температурних обмежень нам доведеться на комісії ТЕБ і НС вирішувати питання щодо обмеження в’їзду в область велико-габаритного транспорту з 10:00 до 22:00. Це дасть можливість зменшити навантаження на дороги, а за внутрішніми перевізниками посилимо контроль”, – повідомив Олег Синєгубов.

На даний час відбувається реформування Укртрансбезпеки, тому на Полтавщині не вдається контролювати всіх порушників температурних обмежень.

“В області маємо лише три вагові комплекси, яких замало для контролю. На Лохвиччині знайшли вихід з такої ситуації — встановили габаритні ворота. Це дійсно дало результат. Тому пропонуємо підключатись громадам, через які проходить чимало вантажівок, і за необхідності встановлювати такі ворота”, – сказав директор Агентства місцевих доріг Полтавської області Олексій Басан.

Читайте також: Цьогоріч на дорогах Полтавської області планують встановити 3 комплекси автоматичного зважування вантажівок у русі

Олег Синєгубов повідомив, що вартість звичайного вагового комплексу 250-300 тисяч гривень.

“За необхідності потрібно залучати ОТГ до купівлі вагових комплексів, які вони зможуть встановити на території громади. Це дасть можливість їм, звичайно з поліцією та працівниками Укртрансбезпеки, зберегти дороги, а також наповнити бюджет”, – зазначив Синєгубов.

Та додав, що потрібно провести перемовини з аграріями та компаніями, які будують дороги, щодо дотримання температурних обмежень або ремонту зіпсованих ними доріг.

Система Orphus