Ви тут:
Спорт Суспільство 

“Баварія” стала 30-разовим чемпіоном Німеччини з футболу

Іменитий клуб знову найсильніший у країні.

Як повідомляє sport.ua, «Баварія» вкрай впевнено відновила сезон чемпіонату Німеччини, що дозволило команді Ханса-Дітера Фліка за два тури до завершення Бундесліги забезпечити собі титул.

Мюнхенці завдяки черговому, 31-му голу в поточній першості Роберта Левандовскі, обіграли «Вердер» 1: 0 і стали недосяжними для переслідувачів.

Левандовскі повторив рекорд Бундесліги за кількістю голів у сезоні для іноземця, але поляк має ще 2 матчі для поліпшення статистики.

Для «Баварії» це 8-й поспіль і 30-й за всю історію чемпіонського титулу.
«Баварія» (Мюнхен) (нім. FC Bayern München AG) — німецький футбольний клуб із Мюнхена. Один з найвідоміших і найсильніших клубів Німеччини та світу.

У 1911—1972 рр. команда грала на одному з найстаріших стадіонів міста Грюнвельдері. До Літніх Олімпійських ігор 1972 р. у місті була зведена нова арена — Олімпійський стадіон. Трибуни арени і частина території олімпійського парку покриті гігантськими висячими перекриттями-оболонками архітектора Фрая Отто. Спочатку стадіон вміщував ~79 000 глядачів. Після численних реконструкцій, на національні змагання могло потрапити близько 69 000 осіб, а на міжнародні — близько 59 000.

У 2002 р. спільно із Мюнхеном 1860 було розпочато будівництво нового стадіону Альянц Арени. Спорудження завершене у 2005 р. В залежності від того, яка команда грає на стадіоні, арена змінює свою підсвітку: якщо власне Баварія — стадіон підсвічується червоним, якщо Мюнхен 1860 — блакитним, а якщо збірна Німеччини — білим.

поширити новину: