Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Автомобілі КрАЗ відвантажили для замовників з Республіки Джибуті

Контракт з інозамовником передбачав постачання партії мулососних автомобілів на базі шасі КрАЗ-6511Н4 колісної формули 6х4 та КрАЗ-5401Н2 колісної формули 4х2.

Мулососне обладнання МВМ-40 та МВМ-41 виготовила та встановила на шасі КрАЗ ТОВ “Виробничо-комерційна компанія “Спецмаш” (м. Київ), повідомляє пресслужба КрАЗ.

Необхідність закупівлі таких машин зумовлена частими повенями в цьому регіоні Східної Африки, тож спецтехніка на базі КрАЗу допомагатиме ефективно ліквідовувати їх наслідки. Мулососна машина – це комплекс обладнання для механізованого очищення каналізації, колодязів, відстійників від мулу тощо. Крім відкачування, техніка доставляє осад до місця утилізації. Також застосовується для забору і транспортування інших відходів неагресивного характеру.

Перевагами автомобілів КрАЗ інозамовник назвав їх надійність, можливість працювати на дорогах усіх категорій, простоту в обслуговуванні. А муловсмоктувального обладнання – високу продуктивність насоса, зручність обслуговування резервуара, що нахиляється, з метою його очищення та промивання.

поширити новину: