Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Аудитори виявили на ДП «Полтавський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» порушень майже на 250 тис. грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області провели планову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Полтавський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Як повідомили в пресслужбі Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, під час ревізії встановлено порушень, що призвели до втрат, на суму 163 тис. грн, а саме: бюджети місцевих рад недоотримали відповідних надходжень на суму 100 тис. грн через ненарахування та неперерахування коштів до місцевих бюджетів, які надійшли на рахунок державного підприємства від переможців земельних торгів в якості гарантійних внесків; понад 46 тис. грн підприємство недоотримало через невідображення в обліку обсягів виконаних робіт із виготовлення документації із землеустрою; необгрунтовано нараховано та сплачено заробітної плати 16 тис. грн.

Окрім того, неналежний контроль відповідальних осіб підприємства за станом розрахунків призвів до завищення боргових зобов’язань на суму понад 86 тис. грн.
Завдяки заходам, які вжили аудитори, за результатами ревізії виявлені порушення відшкодовані в повному обсязі.

За недотримання законодавства з фінансових питань на одну посадову особу складено протокол про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи Полтавської області.

Нагадаємо, що аудитори Полтавщини за січень-квітень 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 4,5 млн грн.

Система Orphus