Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Аудитори Полтавщини забезпечили відшкодування втрат на понад 5,6 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні-квітні 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 15,4 млн грн. та забезпечено відшкодування таких втрат на понад 5,6 млн грн.

Про це повідомили в пресслужбі Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, у 25 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

Складено та направлено до суду 14 протоколів про адміністративне правопорушення за порушення законодавства про закупівлі за статтею 164-14 КУпАП.

За порушення законодавства з фінансових питань та про закупівлі 42 посадові особи об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 посадових осіб – до дисциплінарної та 8 посадових осіб до матеріальної відповідальності.

Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами ревізій, аудитів та моніторингу закупівель прийняли 45 управлінських рішень.

Система Orphus