Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Аудитори Полтавщини за п’ять місяців забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 5,6 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні-квітні 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 15,4 млн грн та забезпечено відшкодування таких втрат на понад 5,6 млн грн.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, у 25 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень. Про це повідомили у пресслужбі Управління Північно-східного офісу  Держаудитслужби в Полтавській області.

Складено та направлено до суду 14 протоколів про адміністративне правопорушення за порушення законодавства про закупівлі за статтею 164-14 КУпАП.

За порушення законодавства з фінансових питань та про закупівлі 42 посадові особи об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 посадових осіб – до дисциплінарної та 8 посадових осіб до матеріальної відповідальності.

Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами ревізій, аудитів та моніторингу закупівель прийняли 45 управлінських рішень. 

поширити новину: