Ви тут:
PROвсе Суспільство 

5 продуктів, які потрібно їсти перед тренуванням, – назвали експерти

Фізичні вправи і правильне харчування йдуть поруч, коли справа доходить до контролю ваги. Поряд зі строгими фізичними вправами, гарне харчування перед тренуваннями допомагає організму працювати краще і зводить до мінімуму пошкодження м’язів.

Дослідження, проведене вченими з Університету Сіднея в Австралії (опубліковано в «Журналі харчування»), показало, що споживання вуглеводів може збільшити силу, щоб витримати жорсткі вправи і робити їх краще, передає golos.ua

Пам’ятаючи про це, пропонуємо 5 ідей для їжі перед тренуванням:

Фрукти і горіхове масло

Відомо, що фрукти є природним джерелом необхідних поживних речовин для нашого організму. Вони містять мало калорій і жирів і багаті хорошими вуглеводами, білками і клітковиною. Фрукти довше зберігають ситість і легко засвоюються. З іншого боку, горіхове масло багате білком і низьким вмістом калорій, що робить процес схуднення ефективним. Отже, фрукти, багаті вуглеводами (можуть бути банани) і горіхове масло стануть хорошими варіантами їжі перед тренуванням.

Йогурт і ягоди

І йогурт, і ягоди є хорошим джерелом вуглеводів і клітковини. Йогурт містить майже всі необхідні поживні речовини, корисні для зміцнення імунітету, і сприяє зміцненню здоров’я кісток. Ягоди також багаті антиоксидантами і вітаміном С, які допомагають виводити токсини з організму.

омлет

Яйце завжди рекламувалася як надійний друг для тих, хто займається тренуваннями. Яйце містить мало калорій і забезпечує збалансовані поживні речовини, такі як білок, вітаміни, мінеральні речовини і т. Д. Тому рекомендується вживати омлет з трьох яєць перед тренуванням (особливо вранці), щоб поліпшити роботу м’язів.

вода

Дуже важливо пити достатню кількість води перед тренуванням, щоб добре себе почувати під час тренування. Рекомендується пити майже 600 мл води, перш ніж відправитися в спортзал.

протеїновий коктейль

Іноді протеїнові коктейлі пропонуються в якості їжі перед тренуванням. Рекомендується додавати в напій змішані ягоди для максимального харчування і відновлення м’язів.

фото Freepik

поширити новину: