Ви тут:
Суспільство 

3D-моделі: що це та для чого їх використовують

3D-моделі – це ноу-хау сьогодні. Це об’ємні зображення певних предметів навколишньої дійсності. Сфера використання таких 3D-моделей – надзвичайно широка. А розробка 3D-моделей – це хороший спосіб заробітку для її авторів. Якщо ви хочете купити 3D-модель або розмістити свою розробку для продажі, переходьте на спеціально розроблений для цього ресурс – 3dbaza.com.

Сфера використання 3D-моделей

3D-моделі розробляють із різною метою. Найчастіше ці розробки використовують під час створення комп’ютерних ігор. Окрім того, 3D-моделі значну роль відіграють у проектуванні дизайну інтер’єру. 3D-модель слугує початковою ланкою у процесі створеня певного предмета дійсності. За 3D-моделями згодом створюються макети чи прототипи. 

Тому 3D-моделі – це лише на перший погляд незрозуміла річ. Насправді сьогодні, в час глобалізації та комп’ютеризації, ці розробки відіграють дуже важливу роль у вказаних сферах життя.

Як розмістити свою 3D-модель на 3dbaza.com?

Перший крок у розміщенні своєї 3D-моделі на сайті 3dbaza.com – створення особистого кабінету. Для цього необхідно зареєструватися на сайті. Процедура завантаження своєї розробки на вказаний ресурс не складна. В особистому кабунеті ви знайдете спеціальну позначку, на яку слід натиснути, щоб заповнити необхідні дані. У цій же формі можна завантажити сворений вами об’єкт. 

В автора-початківця може виникнути проблемне питання: яку оптимальну ціну встановити для своєї розробки. На рівень ціни впливає багато факторів: складність розробленого об’єкта, його оригінальність та актуальність. Також на сайті 3dbaza.com ви можете ознайомитися із цінами інших авторів на схожі 3D-моделі. Якщо виникають труднощі у процесі оцінювання своєї розробки, ви можете звернутися до менеджера 3dbaza.com за консультацією. Таким чином, обравши один із шляхів, ви призначите оптимальну ціну для своєї 3D-моделі.

Як купити 3D-модель на 3dbaza.com?

Щоб купити 3D-модель певного автора на 3dbaza.com, потрібно додати обраний об’єкт до корзини та оплатити його. Покупець може використовувати куплену 3D-модель для будь-яких своїх розробок. Кількість разів для використання при цьому не обмежена. Якщо в покупця у процесі використання купленої 3D-моделі виникають якісь питання, що стосуються цієї моделі, він може сконтактувати з автором розробки. Для цього слід використати клавішу “Контакт” на сайті 3dbaza.com.

Скористайтеся новим ресурсом 3dbaza.com і використовуйте 3D-моделі у своїх цілях або заробляйте на цьому ресурсі як автор.

поширити новину: