Ви тут:
Анонс Оголошення Суспільство 

25 хвилин екосвідомого підлітка: стартував новий онлайн-курс Екоакадемія

В Україні стартує Екоакадемія — 25-хвилинний безкоштовний онлайн-курс, що допоможе підліткам виробити прості звички з догляду за планетою.

Мета курсу — розвінчати міф, що одній людині не під силу поліпшити стан планети. Справа у силі звички кожного з нас та простих щоденних кроках. Екоакадемія пропонує поради з сортування, компостування, поводження з пластиком, мінімізації відходів. Курс допоможе підліткам запустити позитивні зміни у своїх домівках, серед друзів та у спільнотах.

В Україні наразі переробляють лише 3,2% відходів. Екоакадемія покаже, що ситуацію можна виправити — для цього варто почати змінювати ставлення до поводження з відходами.

У першу чергу курс направлений на підлітків, які отримають покрокову інструкцію, як стати екодружнім, врятувати свою планету від великої сміттєвої плями та отримають чекліст свідомого ставлення до речей.
Курс також стане у пригоді батькам і вчителям, які прагнуть у простий та цікавий спосіб долучити молодше покоління до корисних екозвичок.

Екоакадемія складається з п’яти коротких відеоуроків. З темами знайомитимуть герої курсу — Павучиха Поля, Голуб Роберт, Русалка Марина, Черв’як Леонід та Робот Зеро. Наприкінці курсу слухачі зможуть перевірити опановані знання на Екоекзамені.

Курс створений за ініціативи Klitschko Foundation за підтримки Фундації Coca‑Cola.

Один з уроків курсу вийшов сьогодні в рамках Всеукраїнської школи онлайн.

Система Orphus