Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Заклади дошкільної освіти Кременчука готуються до роботи в умовах адаптивного карантину

Наразі у Кременчуці відпрацьовується алгоритм відкриття дошкільних закладів після тривалого карантину та їх подальшої роботи в умовах адаптивного карантину. Зокрема, у департаменті освіти Кременчука працюють над тим, щоб на момент відновлення роботи всі заклади дошкільної освіти були забезпечені засобами обробки та дезінфікуючими матеріалами, предметами для проведення термометрії, а працівники цих навчально-виховних установ – засобами індивідуального захисту.

Про це на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова, зазначають у Кременчуцькій міськраді.

Ольга Усанова зазначила, що перед відкриттям дитячих садків всі учасники навчально-виховного процесу: і вихованці, і працівники дитячих садочків проходитимуть медичне обстеження у лікарів сімейної практики.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що після оприлюднення урядової постанови щодо дат та безпосереднього відкриття дошкільних навчальних закладів, у Кременчуці буде розроблено документ, який регламентуватиме порядок відновлення роботи дитсадків у Кременчуці. У ньому будуть прописані всі вимоги, які перед прийомом дітей і під час їх щоденного перебування повинні виконуватися як у колективах дитячих садків, так і батьками дітей тощо. Цей документ із метою доведення до широкого загалу після прийняття на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради буде оприлюднено в засобах масової інформації Кременчука.