Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За добу у Кременчуці нових випадків COVID-19 не виявлено

Міський голова Кременчука Віталій Малецький оприлюднив оперативну інформацію за 23 травня. 

Сьогодні маємо одного пацієнта, який одужав від коронавірусної хвороби, що підтверджено двічі негативними ПЛР-тестами. Нових випадків COVID-19 у Кременчуці не зареєстровано.

 Кременчуцька ПЛР-лабораторія виконала сьогодні 17 досліджень. Всі результати виявилися негативними.

 Розпочинаємо поступовий вихід з карантину. Від завтрашнього дня, 24 травня, міський громадський транспорт працюватиме без спецперепусток з оплатою за встановленими тарифами. Кількість пасажирів не має перевищувати кількість місць для сидіння. Проїзд можливий тільки в масках або респіраторах. Проїзд громадян пільгових категорій дозволений з 10 до 15 години.

 Медики, які борються з COVID-19, будуть перевозитися безкоштовно за спеціальними посвідченнями, які їм видадуть за місцем роботи. Це працівники інфекційного відділення ЛІЛ «Кременчуцька», міської дитячої лікарні, ПЛР-лабораторіі та виїзних бригад екстреної медичної допомоги.

 З 1 червня плануємо відкрити дитячі садочки. Наступний тиждень буде присвячено підготовці закладів до роботи, їх готовність засвідчить спеціальна комісія. 28, 29 та 30 травня оголошено Днями здорової дитини в поліклініках. Батьки за попереднім записом зможуть відвідати з дітьми педіатрів та взяти довідки про стан здоров’я для відвідування дитячих садочків. Пройдуть медобстеження і працівники садочків.

 З 1 червня розпочнуть роботу і заклади фізкультури та спорту, спортивні зали, фітнес-центри. Проте, поки що заборонено групові заняття з кількістю учасників більше 10 чоловік та віком до 14 років.

Система Orphus