Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку року поліцейські Полтавщини здійснили 859 виїздів на випадки домашнього насильства

В Головному управлінні Національної поліції в Полтавській області відбулася робоча зустріч за участю старшого інспектора з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності з дислокацією в Полтавській області Управління дотримання прав людини Національної поліції України Наталії Нечепуренко та начальника відділу дільничних офіцерів поліції ГУНП в Полтавській області Жанною Ахіджанян.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Темою для обговорення стало питання протидії домашньому насильству.

Під час зустрічі присутні проаналізували роботу групи реагування на факти вчинення домашнього насильства в Полтавській області.

“Допоміжна група кожного дня заступає на добове несення служби та обслуговує виклики, виключно по домашньому насильству, повідомила Жанна Ахіджанян, з початку цього року мобільною групою здійснено 859 виїздів, складено 102 адміністративних протоколи за ст.173-2 КУпАП, винесено 170 термінових заборонених приписів. У половині випадків сімейні конфлікти були врегульовані на місці по приїзду поліції”.

“Слід відзначити, що поліцейські, по прибуттю на місце події, чітко дотримуються прав людини та діють відповідно до нормативно – правових актів, – зазначила Наталія Нечепуренко, крім цього, працівникам мобільної групи додатково наголошено на дотриманні заходів особистої безпеки, а також в цілому на якісному виконанні завдань, покладених на поліцію. Особливу увагу приділено на дотримання працівниками поліції під час несення служби карантинних заходів”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus