Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З 25 травня нам дозволили відкрити тільки садочки, – Олександр Шамота про послаблення карантину

В.о. міського голови Полтави Олександр Шамота вважає, що Кабінет Міністрів України, опублікувавши постанову про введення карантину в ніч на 22 травня, фактично позбавив регіони можливості підготуватись до її виконання. Принаймні, на 100% з 22 травня, – зауважив він.

Також Олександр Шамота додав, що текст постанови дещо відрізняється від того, який пропонували на обговорення.

“Зокрема, ми вже бачимо, що ні 22, ні 25 числа не запрацюють спортивні зали та фітнес-клуби”, – написав він на своєму Telegram каналі.

При цьому, як позитив, він виокремив те, що право приймати рішення щодо їхнього запуску передали органам місцевого самоврядування, але з поправкою на конкретні дати та за переліку умов, яким Полтава наразі відповідає.

“З 25 числа нам дозволили відкрити тільки садочки. Всі інші заходи перенесли на перше число червня. Зокрема є імовірність, що з 1 червня відновиться залізничне та автотранспортне міжрегіональне сполучення та зможуть повернутись до навчання студенти вишів та профтехосвіти. Тоді ж зможуть почати тренуватись і відвідувачі спортивних закладів”, – вважає Олександр Шамота.

Також з 10 червня зможуть відновити роботу заклади громадського харчування та заклади культури, хоча із певними обмеженнями за кількістю відвідувачів. З 15 червня анонсують і відновлення авіаперевезень.