Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Втратив свідомість та оштрафували: екстренер розповів про цікавий випадок на тренуванні “Ворскли”

Микола Павлов мав великі вимоги до своїх гравців.

Про це повідомляється у блозі спортивного сайту “Трибуна”.

“У мене був футболіст Дмитро Єсін, який вичавив з себе максимум, втратив свідомість, і я його оштрафував, оскільки він не добіг. Ну як оштрафував – він просто не отримав премію. Це теж штраф.
Хто був рекордсменом, хто дав максимум? У «Ворсклі» був Сергій Вовкодав. Він в основному складі грав, але не так стабільно. Він пробіг 3670 метрів за 12 хвилин”, – розповів тренер.

Мова йде про так званий тест Купера – тест на фізичну підготовленість організму людини. Він був створений американським лікарем Кеннетом Купером в 1968 році для армії США. Тест полягає в 12-хвилинному бігові. Пройдена відстань фіксується, і на основі цих даних робляться висновки в спортивних або медичних цілях. Кеннет Купер створив понад 30 тестів подібного роду, однак, саме цей тест широко використовується в професійному спорті, наприклад, у футболі. Під час виконання тесту задіюється 2/3 м’язової маси. Враховуючи, що в бігові на 5000 м світовий рекорд належить Кененісі Бекеле і становить 12:37.35, то при бігові на 12 хвилин він подолав би близько 4800 м.

Нагадаємо, “Ворскла” потрапила до ТОП клубів з найбільшою кількістю безгольових ігор.