Ви тут:
Відео Суспільство 

Вперше після Нацвідбору на Євробачення-2020 KHAYAT презентував нову пісню

Фіналіст Національного відбору на Євробачення-2020 KHAYAT (справжнє ім’я – Андрій Хайат) 21 травня презентував нову пісню. Нова сучасна композиція має назву “Говорила”.

Прем’єра відбулася на офіційному ютуб-каналі співака. В одному з інтерв’ю Андрій зазначив, що цей текст написав більше, ніж рік тому, проте у нього ніяк не виходило написання музики. Та сьогодні світ нарешті почув новий трек, який вже встиг полонити усі музичні платформи, пише 24 канал.

Відомо, що артист 10 років вчився грати на акордеоні, але пісня “Говорила” стала першою, де виконавець використав цей інструмент. 

“Ми живемо у світі, де плітки та обман стали невід’ємною частиною нашого буденного життя. “Говорила” – це не персоніфікована історія, а погляд зі сторони на типову життєву ситуацію, де я виступаю у ролі оповідача. Пісня пройнята ідеєю про те, що щастя любить тишу та правду, але я впевнений, що кожен з вас побачить свій особистий сенс крізь призму власних спостережень та досвіду”, – прокоментував презентацію KHAYAT на особистій сторінці в інстаграмі