Ви тут:
Спорт Суспільство 

“Ворскла” продовжила контракт зі своїм захисником

Володимир Баєнко залишається з командою ще на рік.

Про це розповіли у прес-службі “зелено-білих”.

“Футбольний клуб «Ворскла» і Володимир Баєнко домовилися щодо продовження трудових стосунків. Щойно захисник залишив розташування головного клубного офісу, де пролонгував свій контакт з «біло-зеленими» ще на один рік.
27-й номер «Ворскли» з’явився у команді в червні минулого року, і за цей час взяв участь у тринадцяти поєдинках. Окрім непоступливості та сталевого характеру досвідченого бійця, варто сказати, що партнери по команді цінують Володимира і за його суто людські якості. Він справжня душа колективу: вміє і гримнути, коли того вимагає ситуація на полі, та й влучно пожартувати”, – йдеться у повідомленні.

Володимир Володимирович Баєнко (нар. 9 лютого 1990, Кальміуське, Старобешівський район, Донецька область, УРСР) — український футболіст, захисник полтавської «Ворскли».
Народився в Донецькій області. У турнірах ДЮФЛУ виступав за донецькі «Шахтар» (15 ігор) та «Олімпік» (50 ігор, 1 гол). Далі виступав за аматорські футбольні клуби з чемпіонату області. Перший професіональний контракт підписав напередодні початку сезону 2011/12 із дніпродзержинською «Сталлю», але через травму так і не дебютував у складі свого нового клубу.

Професіональну кар’єру розпочав у 2013 році в команді «Макіїввугілля». Провівши рік в макіївському клубі, у 2014 році перейшов у криворізький «Гірник». У першому ж сезоні у складі команди завоював право на підвищення у класі, після чого ще 2 роки виступав за криворіжців у Першій лізі чемпіонату України. Улітку 2016 року «Гірник» був розформований і Баєнко був змушений шукати новий клуб.

Перейти до вмісту